[NEWS] 150813 Park Yoochun – nagrywanie do „The Piano of Miracles”: 4 godziny łez

yoochun3

“Naprawdę przepraszam, zróbmy małą przerwę. Coś mnie ściska w klatce i lecą łzy. Sam nie wiem, dlaczego tak jest.”

To jest historia, która kryje się za tematem wielu pomyłek w trakcie nagrywania narracji do dokumentu „The Piano of Miracles” przez Park Yoochuna.

Informacja o tym, że Park Yoochun pojawił się w studio, gdzie miało się rozpocząć nagrywanie szybko się rozniosła. W zeszłym miesiącu Yoochun pojawił się wraz ze swoim menadżerem w Sinsa-dong, gdzie umiejscowione są studia Lead Sound, by nagrać narrację do dokumentu „The Piano of Miracles”, mówiącym o niewidomej pianistce, Ye Eun.

W 2008, Park Yoochun który był wtedy aktywny jako członek DBSK, pojawił się w programie “Kim Jeong-Eun’s Chocolate”. Ye-Eun – która od tego momentu stała się sławna – akompaniowała mu, podczas gdy Park Yoochun śpiewał piosenkę. Poprzez wzięcie udziału w nagrywaniu do „The Piano of Miracles” Yoochunowi udało się skontaktować z Ye Eun i jej rodziną – którzy pojawili się w filmie – po raz pierwszy od 7 lat.

W drugiej części dokumentu, gdy Yoochun zobaczył Ye Eun jako uczennicę gimnazjum, emocje wzięły nad nim górę.

“Ye-Eun już tak bardzo urosła?”, okazał swoje zaskoczenie, gdy oglądał ją biorącą udział w konkursie. Patrząc na nią, która straciła wzrok, a mimo to uśmiechała się pogodnie, bardziej niewinnie i radośnie, niż ktokolwiek inny, powstrzymywał się, ale w jego oczach pojawiły się łzy.

„Myśleliśmy, że potrwa to około 30 minut”, opowiadał staff ze studia, „ale Yoochun-sshi nie mógł powstrzymać emocji i musiał przystosować swój głos, więc było wiele pomyłek i w sumie zajęło nam to 4 godziny. Na scenie jest gwiazdą Hallyu, która rozgrzewa atmosferę, ale patrząc na niego podczas nagrania był bardzo pokornym i prawdziwym młodym człowiekiem.”

Przedstawiciel agencji filmowej, który chciał wyprodukować dokument, powiedział: “Podczas negocjacji 8 miesięcy temu dotyczących narracji, byliśmy zaskoczeni, że Park Yoochun zgodził się bez żadnych warunków.”

„Jeśli dużo osób obejrzy ten film i będzie wspierać Ye Eun, to będzie świetnie. Stworzymy drogę, by dalej mogła szczęśliwie grać, tak jak to robi teraz.” – oznajmił Yoochun.

Dystrybucją „The Piano of Miracles” zajmuje się Lotte Entertainment. Dokument będzie pokazany na 11th Jecheon International Music Film Festival, a ukaże się 4 września.

Źródła: Osen + sapporo-mmm ameblo
Tłumaczenie na angielski: TVXQSound
Tłumaczenie na polski: akeshine@tvxqpoland
Udostępniono przez: WBC | tvxqpoland

Reklamy

About akeshine

Kpopholic ^^ TV5XQ! Always keep the faith...hope to the end~

Posted on 15/08/2015, in News and tagged , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: