[ADMIN INFO] Projekt pierwszy: Pomoc dla Domu Dziecka!

JYJ_TVXQ
W niedawnej wiadomości pisałem o trzech prezentach, które pomogą nam uczcić 5 rocznicę Segin oraz 12 rocznicę debiutu TVXQ&JYJ. Pierwszym prezentem będzie akcja, która bez Was się nie uda! Strona „Kpop Pomaga” organizuję zbiórkę pieniędzy na dom dziecka. Nagrodą będzie dyplom, który będą wysyłali do każdego z zespołów, których fanclub uczestniczył w owej zbiórce.
Naszym zdaniem ( zdaniem redakcji Segin ) jest to genilany prezent zarówno dla TVXQ&JYJ, który pokarze im, że zagraniczne ( POLSKI) fancluby też robią wszystko aby ich wesprzeć jak również dla nas aby pokazać nasz fanclub chłopaką. Poniżej zamieszcze wszystkie onformację co do tej akcji. Każdego, kto będzie chętny do uczestnictwa i wyśle niewielki datek ( nie musi być to wygóowana suma – liczy się KAŻDY grosz ) prosimy o wiadomość albo pod tym postem lub do członków redakcji.
„Pewnie nie jedna osoba wie, że kwiecień to czas, kiedy jest najwięcej debiutów i rocznic. Zawsze jest tak, że fani zbierają sumy i kupują prezenty, których często idole i tak nie noszą… A co jeśli Polscy fani pokazaliby, że są inni niż reszta? Po co kupować idolom kolejne prezenty, skoro możemy zrobić coś dobrego? Celem naszej akcji jest zbiórka pieniędzy na dom dziecka i opłacenie wysyłki certyfikatu dla każdego zespołu, którego fandom się zaangażuje. Pokażmy, że jest nas dużo i potrafimy się zintegrować! Zapraszajcie zajomych, nie ważne z jakich są fandomów! Każda osoba się liczy i zostanie wpisana na listę wybranych przez siebie zespołów, która powędruje do nich razem z certyfikatami!
Dom dziecka, który chcemy wspomóc, znajduje się na ulicy Morskiej w Darłowie. Jest to mała miejscowość, dlatego najprawdopodobniej nie mają za wiele pieniędzy na zabawki czy ubrania dla wychowanków, których jest około trzydziestu. Jeśli zbierzemy pokaźną sumę, zamierzamy wspomóc dodatkowo dzieci z ubogich rodzin poprzez MOPS.
Jeśli macie jakieś pytania lub refleksje, kontakt z nami jest pod adresem: kpoppolandpomaga@gmail.com
Na twitterze możemy rozmawiać i trendować pod hashtagiem #kpoppomaga ^ ^”
Tutaj rozpiska zespołów:
Z naszej strony ( Administracji Segin ) ogromnie zachęcamy do wzięcia udziału i zareklamowania Segin oraz pokazania go TVXQ oraz JYJ 🙂 Fighting ! 😛
Reklamy

Posted on 04/12/2015, in Akcje Fanów, Ciekawostki, Fakty, Info and tagged , , , , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: