[ADMIN INFO] Audycja – projekt zakończony i udany !

JYJ_TVXQ

Przed chwilą skończyła się Kpopowa audycja, na której mogliście usłyszeć od Nas kilka słów ( dotyczących rocznicy debiutu TVXQ&JYJ ) oraz wysłuchać Rising Sun ( mamy nadzieję, że dobrze wybraliśmy ). Był to projekt, który ma pozwolić Nam świętować 12 rocznicę debiutu TVXQ&JYJ oraz piątą rocznicę Seginu. Mamy nadzieję, że Wam się podobało i uważacie, że był to dobry, dobrze zrealizowany pomysł.
Dla tych, którzy z różnych powodów nie mogli słuchac audycji udostępnie link, pod którym będa mogli jej sobie odsłuchać 🙂 Link zostanie dodany u nas na facebook’a jak również na stronie Seginu gdy tylko Radiowa Czwórka go u siebie udostępni. Dostałem prośbę aby wkleić tekst wiadomości aby każdy się z nim zapoznał. Tak też zrobię. A tymczasem dziękuję, że byliście z nami podczas audycji, mamy nadzieję, że Wams się podobało.
Największe podziękowania należą się Klaudii Tyszkiewicz – prowadzącej audycje – bez której to wszystko nie miało by miejsca. KLAUDIA dziękujemy! 🙂
 
Wiadomość, która była w radiu: „26 grudnia 2003 roku zadebiutowali z piosenką „Hug”. Strasznie stremowani, niepewni, czy wszystko będzie dobrze, nie wiedząc, że zapiszą się w historii muzyki bardzo wyraźnie, rozpoczęli swoją karierę… TVXQ, Tohoshinki, Dong Bang Shin Ki, JYJ… Już niedługo minie 12 lat od dnia, gdy tych 5, wtedy młodziutkich chłopców, pojawiło się na scenie po raz pierwszy. Mimo że minęło tyle lat, oni nadal są na szczycie, występują na całym świecie i biją rekordy, a Cassiopeia nadal stoi za nimi murem i jest niesamowicie dumna.
Przez 12 lat ich kariery wydarzyło się wiele, ale dla fanów z całego świata nadal są piątką, nadal są TVXQ. W imieniu polskich fanów chcemy powiedzieć, że nadal będziemy wspierać, tych już dorosłych, 5 mężczyzn. I mimo że jesteśmy od nich tak daleko, to dalej będziemy przeżywać razem z nimi wszystkie sukcesy, których z pewnością będzie jeszcze mnóstwo.”
Reklamy

Posted on 10/12/2015, in Akcje Fanów, Artykuły fanów, Ciekawostki and tagged , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: