[ADMIN INFO] Już dziś! Audycja radiowa!

JYJ_TVXQ
Kolejna wiadomość administracyjna. Mamy nadzieję, że Was tym nie zamęczamy ! ::P
Otóż dziś jest ten dzień! D-Day! Dnia dzisiejszego na antenie radia czwórki o godzinie 20 podczas cotygodniowej audycji Kpop usłyszycie wiadomość od nas na temnat rocznicy TVXQ&JYJ oraz dotyczącą rocznicy Segin. Zaraz po tym aby to uczcić stacja radiowa puści nam piosenkę, którą sami dla Was wybraliśmy. Napewno każdy z Nas chce usłyszeć w radiu wiadomość gratulacyjno – podziękowaniową o TVXQ&JYJ oraz o społeczności ( SEGIN ), do której należy 🙂 Tak więc serdecznie Was na nią zapraszamy! 🙂
Oto kilka informacji związanych z tym jak odłuchać audycje.
Pod tym linkiem możecie wejść bezpośrednio do okna gdzie będziecie mogli zobaczyć co się dzieje w studiu oraz odsłuchać audycji.
Jeżeli jednak komuś z Was zdaży się, że link nie zadziałą lub chce tylko odsłuchac audycji a nie oglądać( link na pewno prawidłowy i działa ale los jest upierdliwy więc tak na wszelki wypadek ) to wchodzi na stronę radia czwóki ( wpisując w google ” radio czwórka ” i klikając w wyśiwetlony wtedy link ). Gdy już się tam znajdzie to klika w wyraz „OGLĄDAJ”, który będzie się znajdował w prawym górnym rogustrony. Dla ułątwienia podam też link do RADIA CZWÓRKI. A na górze macie link do samej aucycji.
Audycje można również bez problemu odsłuchać w odbiornikach radiowych 🙂
Przypominam, że audycja zaczyna się O GODZINIE 20. Gdy ktoś wejdzie przed godziną 20 to zobaczy i usłysze reklamy – prosze się nie zrażać i zaczekać do 20 – do czasu gdy aucycja o k popie się zacznie.
Reklamy

Posted on 10/12/2015, in Akcje Fanów, Ciekawostki, Wiadomości do fanów and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: