[NEWS] 160122 Informacje dotyczące pre – release oraz nadchodzącego albumu Kim Jaejoong’a

Kim Jaejoong z JYJ sprawi fanom specjalny prezent z okazji swoich urodzin!

22 stycznia C-Jes Entertainment ogłosiło: „26 stycznia, w dzień swoich urodzin, Kim Jaejoong wyda piosenkę, która znajdzie się na jego drugim, pełnym, solowym albumie. Ponieważ materiał został nagrany przed jego werbunkiem, wyda on utwór pre-release jako specjalny prezent urodzinowy. Przedsprzedaż jego drugiego albumu rozpocznie się w dniu wydania pre-release”.

Drugi, studyjny album Kim Jae Joonga, który ma zostać wydany 12 lutego zawiera w sumie 12 utworów obejmujących szeroki zakres gatunków, począwszy od hard rocka, brytyjskiego popu, ballad aż po blues i wiele więcej. Kim Jaejoong w przeciągu 6 miesięcy pracy nad albumem włożył wiele wysiłku w tworzenie go, poczynając od skomponowania dwóch utworów aż po napisanie słów do dziewięciu innych.

Piosenka „Do you know?”, która będzie wydana pre-release, zostanie opublikowana 26 stycznia o północy. Utwór ten to piosenka pop, która podkreśla wyjątkowy głos Kim Jae Joonga i oddaje uczucie zakochania. Ten utwór to prezent dla krajowych oraz międzynarodowych fanów, którzy okazali ogromny entuzjazm na wieść o wydaniu albumu przez Kim Jae Joonga.

C-Jes Entertainment stwierdziło: „Kim Jae Joong był ogromnie zajęty, kręcąc dramę oraz grając koncerty przed swoim werbunkiem. Mimo to znalazł czas, aby wydać album jako prezent dla swoich fanów. Zamieścił on na nim swoje własne piosenki, a także utwory wyprodukowane przez zagranicznych kompozytorów. Oprócz piosenek wykonywanych na jego koncertach przed werbunkiem wraz z różnymi innymi piosenkami, album z pewnością spełni oczekiwania fanów.

 

Źródło: MWave
Tłumaczenie polskie: zero@tvxqpoland
Udostępniono przez: DBSKnights | tvxqpoland

Reklamy

Posted on 22/01/2016, in News, Zdjęcia and tagged , , , , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: