[TŁUMACZENIE] 160615 Oficjalne stanowisko CJeS w sprawie oskarżenia Park Yoochuna

160615cjesstatement

Witajcie

Tutaj CJeS Entertainment.

Od pierwszych informacji z 13 czerwca do wycofania oskarżenia dzisiaj nie dostaliśmy żadnej oficjalnej informacji ze strony policji i jedynie dowiadywaliśmy się o całej sytuacji poprzez media.

Rozumiemy, że częścią życia gwiazdy jest otrzymywanie miłości od publiczności i przez to współpracowaliśmy ze mediami, bo mają prawo wiedzieć ze względu na to, że też ochraniają życie prywatne [artysty]. Wielu wykorzystywało to, by dopuszczać się haniebnych czynów, takich jak szantaż czy rozprzestrzenianie niesprawdzonych informacji, ale zawsze myśleliśmy, że jest to coś, co musimy znosić.

Jednakże śledztwo kryminalne to coś innego. Bez jakiegokolwiek potwierdzenia ze strony policji media, gdy tylko otrzymały informację o oskarżeniu ujawniły imię i nazwisko naszego artysty i od tego dnia zaczął on być traktowany jak przestępca. Media zaczęły grę typu „to jest fakt. Nie? To nieważne” bez żadnego zasięgnięcia informacji u policji. Jednakże w momencie, gdy zostaliśmy oskarżeni w tej sprawie przedstawialiśmy stronę „oskarżonego” i wierzyliśmy, że nie mieliśmy prawa by mówić o tym, jak źle się czuliśmy. Cały czas publikowaliśmy oświadczenia mówiące o tym, by ludzie śledzili ogłoszenia ze strony policji. 

Oskarżenia zostały dzisiaj wycofane i apelujemy do mediów. Śledzenie ogłoszeń ze strony policji i raportowanie z rozwagą było najważniejsze, gdyż ten incydent mógł zrujnować ludzkie życie. Gdy pierwsza informacja pojawiła się 13 czerwca policja jeszcze nawet nie zaczęła dochodzenia, a oskarżenia nie były ogłoszone publicznie. Pomimo to pojawiło się zatrzęsienie artykułów z fałszywymi informacjami już tego samego dnia, nasz wizerunek został zrujnowany do tego stopnia, że już nie ma szansy powrócić do poprzedniej postaci i ucierpieliśmy z powodu poważnego zniesławienia. W związku z tym uważamy, że powinniśmy zmierzyć się nie z osobą oskarżającą, ale z tymi, którzy rozprzestrzeniali fałszywe informacje.

Utrzymywaliśmy, że nie dostaliśmy żadnego powiadomienia ze strony policji dotyczącego oskarżenia i będziemy czekać na deklarację ze strony policji o niewinności. Również będziemy współpracować z policją bez żadnego sprzeciwu, jeśli o to poproszą.

Nie mamy zamiaru publikować nagrań z kamer CCTV poprzez media i opublikujemy kolejne oświadczenie, gdy dochodzenie policyjne się zakończy.

Dziękujemy.

Źródło: Hankyung
Tłumaczenie na angielski: @ohmyjunsu
Tłumaczenie na polski: akeshine@tvxqpoland
Udostępniono przez: JYJ3 | tvxqpoland

 

Reklamy

About akeshine

Kpopholic ^^ TV5XQ! Always keep the faith...hope to the end~

Posted on 15/06/2016, in Bez kategorii and tagged , , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: