[NEWS] 160614 Producenci o filmie z udziałem Park Yoochuna – „Lucid Dream”: “Jesteśmy w trakcie prac nad filmem, data premiery jeszcze nieznana”

Prace nad nakręconym przed pójściem Park Yoochuna do wojska filmem,”Lucid Dream” są w trakcie.

„Lucid Dream”, w którego obsadzie znajdują się: Go Soo, Sol Kyung-gu, Kang Hye-jung, Park Yuchun i inni, zyskuje wiele uwagi ze względu na to, że jest w fazie produkcji i jest wyróżniający się film traktujący o świadomym śnie. Prace na planie skończyły się w czerwcu zeszłego roku, a zrobiło się o nim głośno tuż przed pójściem Park Yoochuna do wojska. To była jego ostatni projekt przed wojskiem.

Zagrał rolę ukrytej postaci, która pomaga postaci Go Soo – mężczyźnie, który szuka swojego syna. „Lucid Dream” ma inwestora i dystrybutora w postaci NEW (Next Entertainment World) – którzy odpowiadają za sukces dramy „Descendants of the Sun”.

Film jest w fazie post produkcji, a dokładniej jego druga część, więc można spodziewać się premiery w drugiej połowie tego roku.

movie_image

Wysoko postawiony przedstawiciel NEW wyraził swoje dyskretne oświadczenie w trakcie rozmowy z Sports Chosun, 14 czerwca: „W historii nie ma mowy o Park Yoochunie. Zwlekamy z poruszeniem tej kwestii do momentu, kiedy pojawi się ogłoszenie ze strony policji”.

“Ta sprawa nie jest związana z filmem. Prace nad ‚Lucid Dream; trwają. Mimo że przygotowujemy się do premiery w drugiej połowie roku, to nie ma jeszcze żadnej ustalonej daty.”.

Również przedstawiciel „Lucid Dream” powiedział Herald POP 14 czerwca, „Ze względu na to, że w filmie jest dużo scen świadomego snu wymaga to wielu efektów CG. Jesteśmy w trakcie prac nad drugą połową filmu. Data premiery nadal nie jest ustalona.” i „Wygląda na to, że będziemy musieli przedyskutować między sobą sprawę kontrowersji krążących wokół Park Yoochuna. W tym momencie nie ma to związku”.

Źródło: Sports Chosun + Herald Pop
Tłumaczenie na angielski: rilanna of JYJ3
Tłumaczenie na polski: akeshine@tvxqpoland
Udostępniono przez: JYJ3 | tvxqpoland

Reklamy

About akeshine

Kpopholic ^^ TV5XQ! Always keep the faith...hope to the end~

Posted on 17/06/2016, in News and tagged , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: