[NEWS/TŁUMACZENIE] 160715 Strona Park Yoochuna: „Oskarżenia dotyczące prostytucji są nieprawdziwe… trwa wyjaśniające śledztwo”

star12015-04yc

Aktor Park Yoochun zaprzecza prawdziwości oskarżeń dotyczących prostytucji.

Agencja Park Yoochuna, C-JeS Entertainment ogłosiła swoje oficjalne stanowisko: „Oskarżenia dotyczące prostytucji są nieprawdziwe”.

Strona C-JeS ogłosiła, “Po pierwsze, chcielibyśmy szczerze przeprosić wszystkich za całą kryminalną sprawę Park Yoochuna, piosenkarza i aktora, który należy do C-JeS,” i „Tak jak potwierdziła policja w Gangnam w swoim oficjalnym wystąpieniu, chcielibyśmy ogłosić, że podejrzenia dotyczące napaści seksualnej, o którą był oskarżony Park Yoochun były całkowicie bezzasadne”.

“W dodatku mimo że strona policja przedłożyła oskarżenia dotyczące prostytucji w stronę Park Yoochuna, nie możemy tego zaakceptować, gdyż jest to całkowicie niezgodne z prawdą. Nasze stanowisko w tej sprawie jest jasne: Park Yoochun nie dopuścił się żadnego aktu powiązanego z prostytucją. Będziemy zabiegać o ogłoszenie prawdy, a w trakcie śledztwa będziemy w pełni współpracować.”

“Poprzez różne artykuły i tabloidy, które bazowały na niepotwierdzonych informacjach przez cały czas, charakter śledztwa został zniekształcony w większości i bardzo nad tym ubolewamy. Nasza agencja odpowiada na fałszywe oskarżenia i planujemy silną odpowiedź na drodze sądowej za to zniesławienie. W dodatku odpowiemy śledztwem w sprawie zniesławienia, które rozpoczęło się dodawaniem informacji niesprawdzonych, usłyszanych tylko od jednej strony poprzez telewizję i prasę.”

“Park Yoochun szczerze przeprasza jeszcze raz za to, że został związany z tak haniebną sprawą w trakcie służby wojskowej. Jednakże nasza agencja chce naprostować fakty na drodze prawnej, jest to walka o prawa człowieka i honor, gdyż nasza współpraca z mediami została zniszczona poprzez podawanie opinii publicznej niesprawdzonych informacji, podczas gdy śledztwo jest w trakcie.”

Źródło: OSEN
Tłumaczenie na angielski: rilanna of JYJ3
Tłumaczenie na polski: akeshine@tvxqpoland 
Udostępniono przez: JYJ3 | tvxqpoland

Reklamy

About akeshine

Kpopholic ^^ TV5XQ! Always keep the faith...hope to the end~

Posted on 03/08/2016, in News and tagged , , . Bookmark the permalink. 1 komentarz.

  1. Biedny Yoochun 🙂 żal chłopaka i jego rodziny:( Chunnie fighting!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: