[INFO] 170113 Kim Jaejoong wygrywa nagrodę na 2017 Golden Disc Awards! + Czerwony dywan + Przemowa

 photo 16110796_1646444205659084_8716606998763798528_n.jpg

Kim Jaejoong wygrał Azjatycką Nagrodę Popularności na 31 gali rozdania nagród 2017 Golden Disc Awards. Ponadto został zaproszony aby nagrodę odebrać i wygłosić przemowę.

Wyniki głosowań:

Głosowanie fanów z Azji ( Głownie Chiny, Japonia oraz Korea ):
Głosowanie fanów z reszty Świata:

Czerwony Dywan:

Przemowa z podziękowaniami (angielskie napisy):

Podziękowania Kim Jaejoong’a dla fanów (angielskie napisy + poprzez alikacje V):

*W pierwszych słowach pragnę pogratulować Kim JaeJoong’owi wygrania nagrody. Jestem z Niego dumny – zapewny My Wszyscy ( Fani ) Jesteśmy z Niego dumni 🙂 Szczerze powiedziawszy, tworząc ten post postanowiłem nie dodawać od siebie żadnych komentarzy. Pewnie zauważyliście, że robię to wyłącznie w wyjątkowych sytuacjach. Podczas oglądania tłumaczenia podziekowań Jaejoong’a zmieniłem zdanie. Co powinienem więc napisać? Co mogę napisać? Stwierdzam wyłącznie fakt. To pierwsza nagroda Kim Jaejoong’a na muzycznych galach rozdania nagród ( nie wliczam tu nagród, które wygrał za aktorstwo, OST’y czy nagrody premiera, ministra itp ) od ponad 8 lat. Notabene jest to druga nagroda, którą dostaję członek JYJ na muzycznych galach rozdania nagród. Przypomnę, że w 2015 roku Kim Junsu dostał nagrodę popularności, za album Flower, na gali rozdania nagród Seoul Music Awards. Czym się te sytuację różnią? Kim Jaejoong w przeciwieństwie do Kim Junsu został zaproszony, publicznie wręczono mu nagrodę oraz wygłosił przemowę. Niestety nie zaśpiewał na gali rozdania nagród – ale nie można mieć wszystkiego. To i tak bardzo dużo. Być może Korea jak i Kpop się zmienia. Być może „Ustawa JYJ” daje szansę i nadzieję na zmiane. Być może. Mam taką nadzieję. Tyle z mojej strony 🙂

Źródło: C-Jes Ent. + Daily News
Tłumaczenie polskie: zero@tvxqpoland
Udostępniono przez: JYJ3|tvxqpoland

Reklamy

Posted on 13/01/2017, in Info, Tłumaczenia, Video and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink. 1 komentarz.

  1. Jaejoong gratulacje :). To niesamowite, że otrzymał nagrodę, a jeszcze większym szokiem jest to, że pozwolili mu wygłosić mowę. Zaczyna być widać światełko nadziei w tunelu dla JYJ. Jak Junsu wyjdzie z wojska to oni im jeszcze pokażą :D. JYJ FIGHTING!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: