KONDOLENCJE

Znalezione obrazy dla zapytania shinee jonghyun
To chyba najtrudniejszy post jaki przyszło mi napisać. Nawet nie wiem od czego powienienem zacząć… Jak Wszyscy wiemy członek zespołu Shinee Kim Jonghyun nie żyje. To nagła i bardzo bolesna wiadomość; wiadomość, której nikt się nie spodziewał.
Nie potrafię sobie wyobrazić co czuje rodzina Jonhyun’a, jego przyjaciele, członkowie zespołu oraz Shawols… Shinee jest jednym z najwspanialszych zespołów jakie powstały, a Jonghyun jednym z najlepszych wokalistów jakich w życiu słyszałem – w dodatku człowiek szczery, dobry, inteligentny, pomocny; człowiek, który swą osobą uszczęśliwiał wszystkich w koło; człowiek, który swym głosem dawał ludziom nadzieję i siłe aby dalej mogli robić to co robią. Strata, którą ponieśliśmy jest niewyobrażalna. Świadomość, że już nigdy nie zobaczymy go na scenie, nie usłyszymy jego głosu, nie dostaniemy nowo skomponowanej piosenki, nie rozśmieszy nas swoją osobą; świadomość, że nigdy już go nie zobaczymy… To trudne do wyobrażenia.
W imieniu całej administracji TVXQ POLAND oraz (ośmielając się) całej Cassiopei składam najszczersze kondolencje, wyrazy bólu i uszanowania rodzinie, przyjaciołom, członkom zespołu, Shawol’ą oraz wszystkim fanom k-popu. Poniesliśmy ogromną stratę ale mam nadzieję, że zapamiętamy Jonghyun’a jako osobę pełną pasji, talentu i szczerości.
Święć Panie nad Jego duszą oraz…
Naprawdę Ciężko Pracowałeś. Dziękujemy
Reklamy

Posted on 18/12/2017, in Akcje Fanów and tagged , , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: